PREMIER LEAGUE   I   LA LIGA   I   MOTORSPORT   I   Bajnokok Ligája   I   SEHA Liga   I   Spílerek   I   MŰSORÚJSÁG   I   Spíler Extra
Ha ideiglenesen is, de fellépett a dobogóra a Chelsea – VIDEÓ

A londoni kékek 1–0-ra győzték le hazai pályán a Newcastle United csapatát.

A hazaiak kezdték jobban a találkozót, ám a helyzeteiket nem sikerült gólra váltaniuk. A 0–0-s első játékrész után a második félidőben aztán ritmust váltottak, az 56. percben Abraham fejesénél csak a léc hárított, majd sorban jöttek a hazai próbálkozások. Ezeket a 73. percben sikerült gólra váltani, ugyanis nem sokkal a vége előtt megtört a jég, Hudson-Odoi passza után Marcos Alonso 11 méterről, kissé balról a bal alsóba lőtt, Dúbravka csak beleérni tudott (1–0).

A hátralévő időben még módosulhatott volna az állás, ám Abraham óriási helyzeténél blokkolni tudott a Newcastle védője. A mérkőzés összefoglalóját a videóra kattintva tekintheted meg.

2019. október 19. 18:17