PREMIER LEAGUE   I   LA LIGA   I   MOTORSPORT   I   Bajnokok Ligája   I   SEHA Liga   I   Spílerek   I   MŰSORÚJSÁG   I   Spíler Extra
A Barcelonát legyőzte, a madridiakkal azonban nem bírt a Bilbao

Az Athletic Bilbao 1–1-es döntetlent játszott a Getafe vendégeként a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 2. fordulójában.

Két mérkőzést rendeztek egy időben a La Ligában szombaton, ezek közül az egyiken – amelyet élőben közvetítettünk a Spíler2 TV-n – a Celta Vigo legyőzte a Valencia csapatát.

A másik esti meccsen a Bilbao Madridba utazott, ahol a Getafe vendégeként szerepelt. A 6. percben Raúl García góljával vezetett az Athletic, viszont hat perccel később Jaime Mata találatával egyenlített a Getafe (1–1). S, akárcsak a Celta–Valencián, itt is korán kialakult a végeredmény.

A videóra kattintva megtekintheted az összecsapás összefoglalóját.

2019. augusztus 24. 23:41