PREMIER LEAGUE   I   LA LIGA   I   MOTORSPORT   I   NHL   I   Bajnokok Ligája   I   Spílerek   I   MŰSORÚJSÁG   I   Spíler Extra
˝Olyan, mint egy apa az öltözőben˝

Onnan jött a győztes gól a Washington-Carolina NHL-playoff mérkőzésen, ahonnan kevesen gondolták.

A hosszabbítás perceiben nyert a Washington Capitals a Carolina Hurricanes ellen. A "hirtelen halálban" 1.48-nál Brooks Orpik volt eredményes, melynek köszönhetően a Capitals jelenleg 2-0-ra vezet a párharcban. A Capitals játékosok öröme különösen nagy volt, hiszen a 38 éves játékos ebben a szezonban 55. meccsén mindössze 3. gólját szerezte.

˝Először is, ő egy fantasztikus srác . Mindenki számára olyan, mint egy apa az öltözőben, nagyon profi srác. Ő egy olyan fickó, akit szeretsz a csapatodban tudni, de utálsz ellene játszani. Jó érzés, hogy minket erősít. Boldog vagyok, hogy a hosszabbításban az ő góljával nyertünk. Ha valaki, akkor ő mindenképpen megérdemelte.˝  - mondta a  Capitals centere, Nicklas Backstrom.

Vasárnap a Penguinsnek mindneképpen nyernie kell hazai pályán az Islanders ellen, miután a new yorkiak újabb győzelmet arattak legutóbb és már 2-0-ra vezetnek összesítésben.

Pittsburgh Penguins-New York Islanders
, Vasárnap, 22.30, Spíler1 TV, ÉLŐ, magyar kommentárral
(kommentátor: Léderer Ákos)

Ákos esélylatolgatatásait a playoff-párharcokról itt olvashatod.

NHL, rájátszás, 4. játéknap:

Washington Capitals-Carolina Hurricanes 4-3 (2-1, 0-1, 1-1, 1-0 - hosszabbítás után)
A párharc állása: 2-0 a Capitals javára.
Nashville Predators-Dallas Stars 2-1 (0-0, 1-1, 0-0, 1-0)
A párharc állása: 1-1.
Boston Bruins-Toronto Maple Leafs 4-1 (2-0, 1-0, 1-1)
Calgary Flames-Colorado Avalanche 2-3 (0-0, 1-1, 1-1, 0-1 - hosszabbítás után)

2019. április 14. 10:10