PREMIER LEAGUE   I   LA LIGA   I   MOTORSPORT   I   Bajnokok Ligája   I   SEHA Liga   I   Spílerek   I   MŰSORÚJSÁG   I   Spíler Extra
Csaholnak a playoff után a Prérifarkasok

A Winnipeg Jets sem tudta megállítani a kiváló formában lévő Arizona Coyotes csapatát.

Győzelmével három pontra megközelítette a playoff-helyet érő második wild card helyet az Arizona Coyotes. Ez volt a Prérifarkasok harmadik sikere zsinórban, ráadásul a vezetést Patrik Laine révén kanadai ellenfele szerezte meg, utána azonban erőre kapott az Arizona és 4 gólt is berámolt. Darcy Kuemper 34 védéssel segítette csapatát, a 20 éves Clayton Keller pedig 14 meccs után tudott ismét eredményes lenni az arizonai csapatban.

"Jó móka, de nem kis dolog forog kockán" - mondta Rick Tocchet, a Coyotes edzője a rájátszásért vívott, egyre élesedő küzdelemről.

"Úgy gondolom, hogy jól játszottam. Megpróbáltam többször kapura lőni, a gólnál szépen találtam el a korongot, többször kéne ezt tennem. Jó érzés, hogy betaláltam, de jóval fontosabb, hogy miénk lett a győzelem" - mondta Keller.

A Coyotes kiváló formájáról további beszédes adat, hogy legutóbbi 8 mérkőzéséből 6-ot megnyert és amikor ezt megtette, 2-nél kevesebb gólt kapott. A Winnipeg ezzel szemben épp ellenkező utat jár be, 10 találkozójából 7-et is elvesztett, ugyanakkor még így is 3. helyen áll Nyugaton.

Kedd hajnalban is NHL a Spíler1 TV-n, 4.00-tól eredeti kommentárral az Anaheim Ducks-Vancouver Canucks találkozót nézheted élőben.

NHL, alapszakasz, 138. játéknap:

Washington Capitals-New York Rangers 6-5 (2-1, 1-1, 2-3, 1-0 - hosszabbítás után)
Chicago Blackhawks-Dallas Stars 3-4 (0-2, 2-1, 1-1)
Detroit Red Wings-San Jose Sharks 3-5 (2-1, 1-3, 0-1)
Minnesota Wild-St. Louis Blues 2-1 (0-0, 1-0, 0-1, 1-0 - hosszabbítás után)
Ottawa Senators-Calgary Flames 1-2 (0-1, 1-0, 0-1)
Arizona Coyotes-Winnipeg Jets 4-1 (1-1, 2-0, 1-0)

2019. február 25. 10:37