PREMIER LEAGUE   I   LA LIGA   I   MOTORSPORT   I   NHL   I   Bajnokok Ligája   I   Spílerek   I   MŰSORÚJSÁG   I   Spíler Extra
A püspök áldása kellett a Sztárok győzelméhez

Ben Bishop 21 védéssel segítette csapatát győzelemhez.

A Dallas Stars rutinos kapusa ihletett formában védett az egész este folyamán, mindössze egy gólt kapott - azt is emberhátrányban - amivel értékes pontokat gyűjtött csapatának és, amely így egy ponttal megelőzte a Minnesotát a tabellán.

A találkozó másik hőse a harmadik harmad második felében két gólig jutó Tyler Seguin volt. A Dallasnak ez volt zsinórban a harmadik győzelme.

"Azt gondolom, hogy negyven percnyi játékot követően megérdemeltük a győzelmet és örülök, hogy megtaláltuk a győzelem felé vezető utat. Ezek azok a meccsek, amelyek felkészítenek minket a Playoffra. A Központi Divízió mindegyik meccséről igaz ez. Mindenki azt mondja, hogy ez a legkeményebb divízió az egész ligában, ha nem az egész sportban."  -nyilatkozta Seguin a mérkőzést követően.

Szombat este a Montréal Canadiens–New Jersey Devils összecsapást magyar kommentárral láthatod. A részleteket ide kattintva éred el.

NHL, alapszakasz, 114. játéknap:

Buffalo Sabres-Chicago Blackhawks 3-7 (0-1, 1-3, 2-3)
Florida Panthers-Nashville Predators 1-4 (0-0, 1-0, 0-4)
New York Islanders-Tampa Bay Lightning 0-1 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-1 - szétlövéssel)
Pittsburgh Penguins-Ottawa Senators 5-3 (2-0, 1-1, 2-2)
Washington Capitals-Calgary Flames 4-3 (2-1, 1-1, 1-1)
Carolina Hurricanes-Vegas Golden Knights 5-2 (1-1, 2-1, 1-1)
Detroit Red Wings-Toronto Maple Leafs 3-2 (0-0, 1-1, 1-1, 1-0 - hosszabbítás után)
Dallas Stars-Minnesota Wild 3-1 (0-0, 1-1, 2-0)

2019. február 2. 10:37