PREMIER LEAGUE   I   LA LIGA   I   MOTORSPORT   I   NHL   I   Bajnokok Ligája   I   Spílerek   I   MŰSORÚJSÁG   I   Spíler Extra
Ezerszer is győzelem

Történelmi siker az NHL-ben.

Az egyik sorozat megszakadt, a másik tovább él. A Vegas Golden Knights hazai pályán kapott ki a San Jose Sharkstól, ezzel pedig megszakadt a hét meccs óta tartó győzelmi sorozata. A Sharks ezzel a győzelemmel a divízión belül megelőzte a vegasi csapatot és feljött a második helyre a Calgary Flames mögé, de még a Golden Knights is a rájátszást érő harmadik helyen található. A vendégcsapatnak zsinórban az ötödik győzelme volt.

A tavalyi döntős az utolsó harmadban még vezetett 2-1-re és innen tudott fordítani Melker Karlsson, Joonas Donskoi góljainak valamint hatalmas lelki erejének köszönhetően a San Jose. A két gól között mindösszesen 39 másodperc telt el.

'Tudtuk, hogy a Vegas mindig erősen kezd, de megbírkóztunk vele, nem pánikoltunk. Ők szerezték a mérkőzés első gólját és 2-1-re is vezettek, de sikerült felkelnünk a padlóról. Ez egy nagyon értékes és nehéz győzelem volt' -nyilatkozta a Sharks kapusa, Martin Jones.

Ez volt kereken az ezredik győzelme az alapszakaszban a San Jose Sharks franchise-nak.

A mérkőzést és a hihetetlen fordítást pénteken este 20.55-től magyar kommentárral nézheted meg a Spíler1 TV-n. Szombat hajnalban 4.00-tól pedig az Anaheim Ducks-Pittsburgh Penguins összecsapást nézheted élőben, eredeti kommentárral a Spíler1 TV-n, valamint szombat este 21.00-tól a New York-i rangadót az Islanders és a Rangers között szintén élőben, magyar kommentátorral közvetítjük.

NHL, alapszakasz, 95. játéknap:

Vegas Golden Knights-San Jose Sharks 2-3 (1-0, 0-1, 1-2)
Boston Bruins-Washington Capitals 2-4 (0-1, 1-1, 1-2)
New Jesey Devils-Toronto Maple Leafs 2-4 (0-3, 2-0, 0-1)
New York Rangers-New York Islanders 3-4 (1-2, 1-1, 1-1)
Philadelphia Flyers-Dallas Stars 2-1 (0-0, 2-0, 0-1)
Columbus Blue Jackets-Nashville Predators 4-3 (1-0, 0-0, 2-3) - hosszabbítás után
Tampa Bay Lightning-Carolina Hurricanes 3-1 (0-0, 0-1, 3-0)
St. Louis Blues-Montréal Canadiens 4-1 (2-0, 1-1, 1-0)
Minnesota Wild-Winnipeg Jets 3-2 (1-0, 2-1, 0-1)
Edmonton Oilers-Florida Panthers 4-3 (1-1, 1-1, 1-1) - szétlövéssel
Vancouver Canucks-Arizona Coyotes 3-4 (0-0, 2-2, 1-1) - hosszabbítás után
Los Angeles Kings-Ottawa Senators 1-4 (0-0, 1-2, 0-2)

2019. január 11. 10:34