PREMIER LEAGUE   I   LA LIGA   I   MOTORSPORT   I   NHL   I   Bajnokok Ligája   I   Spílerek   I   MŰSORÚJSÁG   I   Spíler Extra
A visszavágó az visszavágó - Nyert a Florida a Winnipeg ellen

NHL Global Series: Egy nappal ezelőtt Patrik Laine mesterhármasával még a kandai csapat győzött Helsinkiben, a második meccsen már a Florida bizonyult jobbnak.

Bár a Winnipeg finn légiósa az előző mérkőzést követően ismét betalált hazai közönség előtt, a Florida kapusa Roberto Luongo október 6-a után most először lépett pályára és 32 védéssel segítette csapatát győzelemhez.

"Lelkes voltam, hogy visszatérhettem a csapatba.  Az elmúlt napokban nagyon jól éreztem magam az edzéseken, tegnap reggel jól ment a korcsolyázás, és úgy éreztem, hogy ott kell lennem, izgatott voltam, hogy visszatérhetek a csapatba" - mondta a 39 éves veterán kapus.

Winnipeg Jets-Florida Panthers 2-4 (2-1, 0-2, 0-1)

Az NHL 28. játéknapjának eredményei:

Arizona Coyotes-Carolina Hurricanes 4-3 (3-0, 0-1, 0-2, 1-0) - hosszabbítás után

Vancouver Canucks-Colorado Avalanche 7-6 (1-0, 3-4, 2-2, 1-0) - hosszabbítás után

Az NHL 2018-2019-es szezonját kizárólag a Spíler TV-n követheted élőben. Legközelebb hétfő hajnalban 3.00-tól kizárólag a Spíler1 TV-n nézheted élőben, eredeti kommentárral az Anaheim Ducks-Columbus Blue Jackets össezcsapást.

Forrás: nhl.com

2018. november 3. 10:13