PREMIER LEAGUE   I   LA LIGA   I   MOTORSPORT   I   NHL   I   Bajnokok Ligája   I   Spílerek   I   MŰSORÚJSÁG   I   Spíler Extra
A végén kell vezetni - A hosszabbítás perceiben nyert az éllovas

Az NHL 10. fordulójában a Nashville Predators kiélezett csatában múlta felül a New Jersey Devils csapatát.

Folyamatosan "korcsolyázott" az eredmény után a Predators, azonban előbb Filip Forsberg a harmadik harmad 14. percében egalizált, majd Kyle Turris 3.35-nél eldöntötte a mérkőzést.

Turris Mattias Ekholmtól kapott passzt, ami által a kapuval szemben tüzelhetett.

"Szeretem használni a gyorsaságomat három a háromban, mert a védelem hátrál és ha a gyorsan támadsz, az nehéz a védőknek. Szóval próbáltam azt kihasználni, hogy a védő takart. Ez okozta a kapus mozdulatlanságát, így szabadon lőhettem valamelyik sarokba." - mondta a gólról Turris.

Az NHL 2018-2019-es szezonját kizárólag a Spíler TV-n követheted élőben. Legközelebb szombat 0.00-tól nézheted élőben a Vegas Golden Knights-Tampa Bay Lightning összecsapást a Spíler1 TV-n eredeti kommentárral.

NHL, alapszakasz, 21. játéknap:

Boston Bruins-Philadelphia Flyers 3-0 (0-0, 2-0, 1-0)

Buffalo Sabres-Montreal Canadiens 4-3 (0-1, 2-1, 2-1)

New Jersey Devils-Nashville Predators 3-4 (2-1, 1-1, 0-1, 0-1) - hosszabbítás után

Minnesota Wild-Los Angeles Kings 4-1 (1-0, 1-0, 2-1)

St. Louis Blues-Columbus Blue Jackets 4-7 (2-1, 1-3, 1-3)

Chicago Blackhawks-New York Rangers 4-1 (1-1, 1-0, 2-0)

Dallas Stars-Anaheim Ducks 5-2 (2-1, 3-1, 0-0)

Calgary Flames-Pittsburgh Penguins 1-9 (0-3, 0-4, 1-2)

Edmonton Oilers-Washington Capitals 4-1 (1-0, 1-1, 2-0)

Arizona Coyotes-Vancouver Canucks 4-1 (0-0, 1-1, 3-0)

2018. október 26. 9:04