PREMIER LEAGUE   I   LA LIGA   I   MOTORSPORT   I   Bajnokok Ligája   I   SEHA Liga   I   Spílerek   I   MŰSORÚJSÁG   I   Spíler Extra

Az utolsó mérkőzésre maradt a döntés

Kikapott a Veszprém, így még nem biztos, hogy csoportelső a csapat.

A vendégek utolsó előtti SEHA-Liga csoportmérkőzésüket remekül kezdték, az első húsz percben magabiztosan játszottak, folyamatosan 2-3 góllal vezetett a bakonyi csapat. A nagyrészt fiatalokkal felálló csapat magabiztosan játszott, de főleg a két tapasztalt játékos, Manuel Strlek és Pawel Paczkowski szállította a gólokat. A félidő utolsó tíz percére azonban feltámadt a Metaloplastika és meg is fordította az állást, így a szünetre már a hazaiak előnyével mehettek le a felek.

A második félidőben próbálta diktálni az iramot a magyar gárda, és negyed óra után a három gólos hátrányból már csak egy gólos lett, nagyban köszönhetően továbbra is Strleknek és Paczkowskinak (mindkét kézilabdázónak 8-8 gólja volt ekkor). A hajrára sikerült ki is egyenlítenie a vendégeknek, és hat perccel a találkozó vége előtt már 26-26 volt az állás. A hajrában azonban a Metaloplastika játszott jobban, és szerezte a több gólt, így a végére egy négy gólos vereséggel záródott a mérkőzés a Veszprém szempontjából. A győzelem tehát nem sikerült, a biztos továbbjutás azonban már megvan, és az utolsó fordulóban már egy döntetlen is elég az elsőséghez is.

A Veszprém szombaton játssza le utolsó csoportkörös mérkőzését a SEHA-ligában, a találkozót élőben közvetítjük a Spíler1 TV-n. A részletekről itt tudhatsz meg többet.