PREMIER LEAGUE   I   LA LIGA   I   MOTORSPORT   I   Bajnokok Ligája   I   SEHA Liga   I   Spílerek   I   MŰSORÚJSÁG   I   Spíler Extra
Nem elég, hogy nem tudta a saját lábán elhagyni a pályát, ki is állították

Egygólos hátrányból, tíz emberrel fordított az Arsenal, és szerezte meg végül a három pontot az Aston Villa ellen.

Fel volt adva a lecke az Arsenal játékosai számára, hiszen amellett, hogy a 20. percben John McGinn révén előnybe került a vendég Aston Villa, a 41. percben egy ütközés után kiállították a lesérült Ainsley Maitland-Niles-t. Így tíz emberrel, hátrányból kellett csodát tenni Unai Emery alakulátnak, ha komoly céljai vannak a mostani idényben.

Az 59. percben Nicolas Pépé értékesített büntetője az egyenlítést jelentette, ám nem örülhettek sokáig az Ágyúsok. Egy perccel később Wesley jutatta ismét előnybe a vendégeket. A hajrában aztán jött a fordulat: előbb Calum Chambers egalizált, majd Pierre-Emerick Aubameyang belőtte a győztes gólt (3–2).

A mérkőzés összefoglalóját a videóra kattintva éred el. A Premier League tabelláját itt találod.

2019. szeptember 22. 20:05