PREMIER LEAGUE   I   LA LIGA   I   MOTORSPORT   I   NHL   I   Bajnokok Ligája   I   Spílerek   I   MŰSORÚJSÁG   I   Spíler Extra
Győzelemmel kezdte a felkészülést a City

A Premeir League Asia Trophy elődöntőjében sima győzelmet aratott a Manchester City a West Ham United ellen.

Felipe Anderson kezdett cselsorozatba a 26. percben a City tizenhatosán belül, a friss szerzemény Angelinót, aki már csak kézzel tudta blokkolni a lövést, a játékvezető büntetőt ítélt, amit Mark Noble magabiztosan értékesített.

Hét percig tartott a londoniak öröme ekkor David Silva vette be a kaputhárom perccel később pedig büntetőből Lukas Nmecha.  A félidőben mindkét együttes 4-4 cserét hajtott végre, Raheem Sterling pedig elemében volt. Az angol szélső duplázni tudott, így szombaton a manchesteri csapat a másik elődöntőben gólparádét rendező Wolverhamptonnal mérkőzhet meg a kupáért.

A helyosztókat szombaton élőben közvetítjük a Spíler TV-n. A közvetítés részleteiről itt tájékozódhatsz.

Manchester City-West Ham United 4-1

G: D. Silva (33.p.), Nmecha (36.p. - 11-esből), Sterling (59.p., 72.p.) ill. Noble (26.p.)

2019. július 17. 16:37