PREMIER LEAGUE   I   LA LIGA   I   MOTORSPORT   I   NHL   I   Bajnokok Ligája   I   Spílerek   I   MŰSORÚJSÁG   I   Spíler Extra
A Liverpool nyert, az MU és az Arsenal kínos vereséget szenvedett

A Premier League 35. fordulójának vasárnapi meccsei rengeteg érdekességet tartogattak.

A Liverpoolnak volt több lehetősége az első félidőben, de Roberto Firmino és Mohamed Szalah is nagy helyzetet hagyott ki. Összesen hat kapuralövése volt a Liverpoolnak az első játékrészben, Neil Etheridge-nek kétszer kellett védenie, mindkétszer meg is tette. Oumar Niasse a félidő végén kis híján megszerezte avezetést a kiesés ellen küzdő Cardiffnak, de Alisson Becker fölétolta a fordulásból, kapásból leadott lövést.

A második félidőben aztán jött a liverpooli gól, de nem a gólgyáros csatártrió egyik tagja szerezte. Trent Alexander-Arnold nem beadta magasan a sjobb oldali szögletet, hanem lövésre kínálta. Georginio Wijnaldum a labda felé mozgott, és állítgatás nélkül a kapuba bombázta (0-1).

A folytatásban úgy tűnt, a Vörösöknek elég annyi, hogy minimális különbséggel megnyerjék a mérkőzést, a Cardiff pedig nem tudott egyenlíteni, bár egy-két helyzete akadt. A 80. percben aztán eldöntötte a meccset Jürgen Klopp csapata: Mohamed Szalah esett ela tizenhatoson belül Sean Morrison mellett. A jogos büntetőt James Milner rúgta be (0-2).

A Liverpool újra pontelőnnyel áll a Premier League élén, de a Manchester City egy meccsel kevesebbet játszott.

Premier League, 35. forduló

Cardiff City–Liverpool 0-2
Gólszerző: Wijnaldum (56. perc), Milner (81. p., 11-esből)

Everton–Manchester United 4-0
G: Richarlison (13. p.), Sigurdsson (28. p.), Digne (56. p.), Walcott (64. p)

Arsenal–Crystal Palace 2-3
G: Özil (47. p.), Aubameyang (77. p.) illetve Benteke (17. p.), Zaha (61. p), McArthur (69. p.)

Chelsea–Burnley

A Premier League tabelláját ide kattintva éred el.

A Made in England, a Premier league 35. fordulójának meccseinek élő összefoglaló műsora hétfőn 19.00-tól a Spíler1 TV-n látható.

Szerdán pedig kizárólag a Spíler1 TV-n nézheted élőben a Manchester United–Manchester City szuperderbit. A közvetítés részleteit ide kattintva éred el.

2019. április 21. 18:52