PREMIER LEAGUE   I   LA LIGA   I   MOTORSPORT   I   NHL   I   Bajnokok Ligája   I   Spílerek   I   MŰSORÚJSÁG   I   Spíler Extra
Watford-mezben játszottak az Arsenal nyerőemberei

Gyengén játszva, emberelőnyben és potyagóllal gyűjtötték be a három pontot az Ágyúsok.

Az Everton elleni kilátástalan játékot és fiaskót próbálták meg feledtetni a londoniak a Watford ellen, amely az FA-kupában drámai körülmények után jutott döntőbe, éppen ezért Unai Emery fiai nem számíthattak könnyű mérkőzésre.  A 10. percben akár egy burleszk-filmben is érezhettük volna magunkat. Bár a Watford védelme megszerezte a labdát, egészen a kapusig tette haza azt, bár ne tette volna. Ben Foster volt módfelett kényelmes, "kirúgása" után a játékszer a  villámgyors Pierre-Emerick Aubameyang lábáról a kapuban landolt (0-1).

Egy perccel később Troy Deeney könyökölte le Lucas Torreirát, a játékvezető, Craig Pawson nem sokat gondolkodott, kiállította az angol csatárt.

Ezután az Ágyúsok meglepően visszavettek a tempóból, gyakorlatilag egyetlen lehetőséget alakítottak ki 10 ember ellen. A 26. percben egy szöglet után Bernd Leno két kézzel lökte el a Darazsak egyik játékosát, mivel a labda már játékban volt, akár büntetőt is ítélhetett volna Pawson. Nem tette. A második félidőben mindkét oldalon voltak lehetőségek, de komolyabb eredmény nélkül. Állásból végeredmény lett: 0-1 az Arsenalnak, amely továbbra is jó eséllyel pályázik a 4. helyre.

Watford-Arsenal 0-1