PREMIER LEAGUE   I   LA LIGA   I   MOTORSPORT   I   NHL   I   Bajnokok Ligája   I   Spílerek   I   MŰSORÚJSÁG   I   Spíler Extra
Vereséggel debütált a Liverpool ex-menedzsere a Rókák élén

Brendan Rodgers csapata többet próbálkozott, de az utolsó pillanatban még az egy pontot is elbukta.

Szörnyen kezdték a meccset a Rókák, már a 3. percben megszerezhették volna a vezetést a Darazsak, ha egy kicsit koncentráltabbak. Két perccel később viszont már nem hibáztak. Egy bal oldali szabadrúgás után, az egykori Barcelona-nevelés Gerard Deulofeu tekert középre, Troy Deeney pedig mindenkit megelőzve a Leicester kapujába csúsztatott (1-0). Tette mindezt úgy, hogy lesen állt, ennek ellenére a gólt megadta Jonathan Moss játékvezető.

Ezután már-már unalomba fulladt a mérkőzés. Többnyire mezőnyharc folyt a pályán. A Leicester birtokolta többet a labdát (60 százalék), de kapura lövésig egyik fél sem jutott.

A második félidő 30. percében a semmiből egyenlített a Leicester City. Harry Maguire nyert meg egy fejpárbajt a félpályánál, a labda Youri Tielemans elé került, aki káprázatos labdát tálalt Jamie Vardy elé, a Rókák "örökös" házi gólkirálya pedig első helyzetét gólra váltva, nem is hibázott (1-1).

A 92. percben aztán jött a hidegzuhany Rodgersék számára. Deeney adott nagy labdát a csereként beálló Andre Graynek, aki a Kapser Schmeichel mellett eltolva a labdát a hálóba helyezte a játékszert (2-1). A Leicester a hosszabbítás perceiben is helyzetek tömkelegét dolgozta ki, de Ben Foster szédületes bravúrokkal segítette három ponthoz csapatát. A Premier League tabelláját ide kattintva tekintheted meg.

Watford-Leicester City 2-1
G: Deeney (5.p.), Gray (92.p.) ill Vardy (75.p.)