PREMIER LEAGUE   I   LA LIGA   I   MOTORSPORT   I   NHL   I   Bajnokok Ligája   I   Spílerek   I   MŰSORÚJSÁG   I   Spíler Extra
Roy Hodgson a legöregebb menedzserként vezette győzelemre a csapatát

A Leicesternél nagy a gond a Premier League 27. fordulója után.

Roy Hodgson a legidősebb Premier League-menedzser lett szombaton. A Crystal Palace-t a Leicester City ellen 71 évesen és 198 naposan irányító angol edző a legendás Sir Bobby Robson korrekordját adta át a múltnak. Mivel a csapata idegenben magabiztosan nyert a Leicester ellen, ezért boldogan ünnepelhetett Hodgson.

A 40. percig kellett várni az első gólra. James McArthur lövése a tizenhatoson kívül tartózkodó Michy Batshuayi derekán irányt változtatva pattant be a jobb oldalra induló Kasper Schmeichel mellett a dán kapujának bal oldalába (0-1).

Jonny Evans egyenlített a 64. percben, egy szögletet követő kavarodás után vágta a labdát közelről a hálóba a középső védő (1-1).

A 70. percben Wilfried Zaha James McArthur beadására érkezett tökéletesen ahosszú oldalon, és jobbal kapásból a hálóba lőtt (1-2).

A 81. percben pedig eldőlt a mérkőzés. Luka Milivojevics magabiztosan lőtte be atizenegyest, amelyet azért kapott a Palace, mert Evans felvágta Jeffrey Schluppot (1-3).

A 93. perc végén Wilfried Zaha ziccerből állította be a végeredményt (1-4).

Premier League, 27. forduló:

Szombat:

Leicester City–Crystal Palace 1-4
Gólszerzők: Evans (64. perc), illetve Batshuayi (40. p.), Zaha (70. p., 93. p.), Milivojevics (81. p., 11-esből)

Burnley–Tottenham 2-1
G: Wood (57. p.), Barnes (83. p.), illetve Kane (65. p.)

Bournemouth–Wolverhampton Wanderers 1-1
G: King (14. p.), illetve Jiménez (83. p.)

Newcastle United–Huddersfield Town 2-0