PREMIER LEAGUE   I   LA LIGA   I   MOTORSPORT   I   NHL   I   Bajnokok Ligája   I   Spílerek   I   MŰSORÚJSÁG   I   Spíler Extra
A kapusok játszották a főszerepet a Farkasok előadásában

Bár az első félidő gyengére sikerült, hihetetlen izgalmakat hozott a második. A Wolverhampton az utolsó percekben mentett pontot a Newcastle ellen hazai pályán.

Az első félidőben tapogatózó játék folyt a Molineux-ban. A legnagyobb helyzet Raúl Jiménez előtt adódott a 38. percben, de a mexikói lövését bravúrral védte Martín Dubravka. A félidő végén a Newcastle is beerősített, néhány percig odaszegezte a Farkasokat a kapuhoz, de különösebb eredményt nem hoztak a próbálkozások.

A második félidőben is a Wolves tűnt aktívabbnak, ám ahogy ez ilyenkor általában lenni szokott az eddig gyengébben teljesítő csapat - jelen esetben a Newcastle - szerzett vezetést.

A 56. percben Fabian Schar adott nagy passzt a Willy Boly mellett kilépő Isaac Haydennek, aki az átvétel után lőtt, Rui Patrício pedig beütötte saját kapujába a labdát (0-1).  Nehéz eldönteni, hogy a francia védő, vagy a portugál kapus hibázott nagyobbat a gólnál. Az angol játékos mindössze a 2. gólját szerezte karrierje során a PL-ben.

A végjátékban óriási nyomást helyezett a Wolves a Szarkákra, szöglet szögletet követett és több helyzete is volt Nuno Espirito Santo csapatának, de Adama Traoré és Jiménez is pontatlanul célzott.

Aztán jött a 95. perc Traoré cselezgetett a jobb oldalon, majd adott középre - úgy tűnt szörnyűen - de Boly Dubravka hibáját kihasználva a kapuba fejelt (1-1).

Wolverhampton-Newcastle 1:1