PREMIER LEAGUE   I   LA LIGA   I   MOTORSPORT   I   NHL   I   Bajnokok Ligája   I   Spílerek   I   MŰSORÚJSÁG   I   Spíler Extra
Paul Pogba nem tud leállni a gólgyártással - Megint nyert az MU

Könnyed győzelemmel már negyedik a Manchester United.

Solskjaer irányítása alatt megállíthatatlannak tűnik a Manchester United, ismét három pontot szereztek.

A mérkőzés elején meglepetésre Claudio Ranieri csapata dolgozott ki helyzeteket, először Luciano Vietto szerezhette volna meg a vezetést, utána pedig Alekszandar Mitrovics és André Schürrle veszélyeztetett.

Ahogy az ilyenkor lenni szokott a másik csapat lőtte az első gólt, Paul Pogba bombázta be a rövidbe a labdát a 14. percben. (0-1)

A 23. percben a United másik francia játékosa, Anthony Martial lőtte be a második gólt, egy gyönyörű megindulást követően. (0-2)

A Fulham a két bekapott találat után már nem tudott a félidő végéieg veszélyeztetni, így a szünetben megnyugtató előnnyel mehettek az öktözőbe Ole Gunnar Solskjaer játékosai.

A második félidőben is jobban játszottak a Vörös Ördögök és Juan Mata ki is harcolt egy büntetőt csapatának, amit Pogba be is lőtt a 65. precbe. Ez volt a középpályás hetedik büntetője - Luka Milivojevics lőtt csak ilyen sokat a bajnokságban - , amiből a negyediket értékesítette. (0-3)

A 74. percben a csereként beálló Alexis Sanchez is betalálhatott volna, de Sergio Rico óriásit védett. A Fulham még 1 méterről sem tudott betalálni, Ryan Babel az üres kapu helyett a kapufát találta el, így maradt a három gólos különbség a mérkőzés végéig.