PREMIER LEAGUE   I   LA LIGA   I   MOTORSPORT   I   NHL   I   Bajnokok Ligája   I   Spílerek   I   MŰSORÚJSÁG   I   Spíler Extra
A lesgól sem segített a Liverpoolon Londonban

Három pontra olvadt Jürgen Klopp csapatának előnye a Premier League 25. fordulójának zárómérkőzésén.

Jóval lelkesebben és lendületesebben kezdett a West Ham United. Az első játékrész nagyobb helyzeteit is a Kalapácsosok alakították ki. A 3. percben egy kontra után Chicarito kevéssel tekert a bal alsó mellé. A 16. percben ismét egy West Ham-ellentámadásból alakult ki veszélyhelyzet a Liverpool kapuja előtt, ezúttal a mexikói csatár rá nem jellemző módon egy átlövéssel próbálkozott, de Allsion Becker a helyén volt.

A 22. percben óriási lest engedett el az asszisztens Simon Beck. Adam Lallana játszotta meg James Milnert a jobb szélen, aki Sadio Manét találta meg a labdával, a szengáli pedig védőjéről lefordulva a jobb alsó sarokba bombázott (0-1).

Hat perccel később egy szabadrúgás variációt követően Michail Antonio kapott nagyszerű labdát Felipe Andersontól, az angol támadó lövése pedig a kapufa tövéről Allison kapujába vágódott (1-1).

A második félidőben érezhetően visszaettek a csapatok. Egészen a 73. percig nem is sikerült komolyabb lehetőséget kialakítani. Felipe Anderson keverte meg a Liverpool védőit, majd Mark Noble tüzelt fölé.

A végjátékra maradt a döntetlen, amivel a City egyre közelebb kerül a Liverpoolhoz a tabellán.

West Ham United-Liverpool 1-1