PREMIER LEAGUE   I   LA LIGA   I   MOTORSPORT   I   NHL   I   Bajnokok Ligája   I   Spílerek   I   MŰSORÚJSÁG   I   Spíler Extra
Kifogta a szelet a Chelsea vitorlájából az Arsenal

Az Ágyúsok jól kontrollálták a mérkőzést és győzelmükkel rendkívül közel kerültek a Chelsea-hez a tabellán.

Összességben az Arsenal sokkal veszélyesebben játszott az első félidőben. A 12. percben Mustafi fejesét  Kepa Arrizabalaga bravúrral ütötte ki szögletre, amiből azonban már betaláltak az Ágyúsok. A tizenhatoson belül Alexandre Lacazette fordult meg zsebkendőnyi területen és tökéletesen lőtte ki a bal felső sarkot (1-0).

A 37. percben Aubameyang ollózott bravúros mozdulattal kapu mellé.

Két perccel később újabb pontrúgást váltott gólra az Arsenal. Szokratisz Papasztatopulosz gyűjtötte be a lecsorgót, majd emelte vissza a labdát a tömegbe, ahol Laurent Koscielny volt a legszemfülesebb és fejelt Arrizabalaga kapujába (2-0).