PREMIER LEAGUE   I   LA LIGA   I   MOTORSPORT   I   NHL   I   Bajnokok Ligája   I   Spílerek   I   MŰSORÚJSÁG   I   Spíler Extra
Nem volt halálos a Darazsak csípése

A Premier League 15. fordulójának keddi játéknapján a Manchester City nem úgy termelte a gólokat, ahogy szokta.

Bár a stúdióban is kielemezték, hogy a Manchester City félelmetes góltermést produkál idén, mégis sokáig jól tartotta magát a Watford.

A 40. perben azonban megtört a jég, beérett a City-fölény. Rijad Mahrez tekert be egy labdát a kaputól 25 méterre, a középen érkező Leroy Sané pedig rendkívül elegánsan bemellelte a labdát Ben Foster kapujába (0-1).

A második félidőben gyorsan el akarta dönteni a mérkőzést a City, ami aztán úgy tűnt, hogy sikerül is nekik, hiszen az 51. percben az első gólnál még csak előkészítőként szerepet vállaló Mahrez, Gabriel Jesus passzából volt eredményes (0-2)

Guardiola lehozta két rutinos vezérét David Silvát és Vincent Kompany-t is és bár nem tudni, hogy ennek volt-e köszönhető, de a 85. percben megcsípték a Darazsak a Polgárokat. Gerard Deulofeu révén sikerült megbontani a City védelmének bal oldalát, akinek a beadását még kiütötte Ederson, de a kavarodás után Abdoulaye Doucouré passzírozta be a labdát a City kapujába (1-2).

Ezután is becsülettel ment előre a Watford, több helyzetet is kialakított, szöglet szögletet követett, de gólt már nem sikerült szereznie. Így a City zsinórban hetedszer tudott győzni a sárga-feketék ellen, és már 21 mérkőzés óta veretlen a bajnokságban.

Watford-Manchester City 1-2
gólszerző: Sané (40.p.), Mahrez (51.p.) ill. Doucouré (85.p.)