PREMIER LEAGUE   I   LA LIGA   I   MOTORSPORT   I   NHL   I   Bajnokok Ligája   I   Spílerek   I   MŰSORÚJSÁG   I   Spíler Extra
Az Arsenal és a Tottenham is fordított az egymás elleni derbin

A két londoni csapat meccsén 6 gól 2 tizenegyes és egy piros lap is feltűnt.

Az Arsenal–Tottenham Hotspur Premier League-mérkőzésen nem kellett sokáig várni, hogy történjen valami.

A 10. percben Jan Vertonghen érthetetlen módon nyúlt bele kézzel egy beadásba, magasan a saját feje fölött. A büntető mellett sárga lappal is sújtotta a játékvezető a belga védőt.

A teljesen jogos tizenegyest Pierre-Emerick Aubameyang magabiztosan lőtte be a kapu jobb oldalába (1-0).

A 30. percben Christian Eriksen szabadrúgását Eric Dier fejelte a rövid saroknál ügyetlenkedő Bernd Leno kapujába (1-1).

A gól után Dier csendre intette gólörömében a hazai szurkolókat, emiatt pedig ölre mentek az az Arsenal cserejátékosai a Spurs futballistáival, de senki sem sérült meg, vagy kapott lapot.

A 34. percben Szong Hun Min lábát húzta el saját tizenhatosán belül Rob Holding.

A büntetőt Harry Kane lőtte magabiztosan a kapu jobb oldalába (1-2).

Az 56. percben Pierre-Emerick Aubameyang egyenlített: középen, a tizenhatoson kívülről állítgatás nélkül lőtt a Spurs kapujába (2-2).

A 75. percben Alexandre Lacazette jobbal tologatta a labdát a tiozebnhatos előtt, majd középről, ballal, laposan a hosszú sarokba helyezett (3-2).

A 77. percben Lucas Torreira kapott jó kiugratást, és az ötös sarkáróla  hosszú sarokba lőtt (4-2).

A 85. percben Jan Vertonghen megkapta második sárga, egyben a piros lapját: miután elpasszolta a labdát, csúnyán rácsúszott Lacazette lábára.

Premier League, 14. forduló:

Arsenal–Tottenham Hotspur 4-2
Gólszerzők: Aubameyang (10. perc, 11-esből, 56. p.), Lacazette (75. p.), Torreira (77. p.), illetve Dier (30. p.), Kane (34. p.., 11-esből)
Piros lap: Vertonghen (85. p.)

Chelsea–Fulham 2-0

Liverpool–Everton 1-0

A szombati meccsekről ide kattintva olvashatsz.

A Premier League tabelláját ide kattintva böngészheted.

2018. december 2. 16:43