PREMIER LEAGUE   I   LA LIGA   I   MOTORSPORT   I   NHL   I   Bajnokok Ligája   I   Spílerek   I   MŰSORÚJSÁG   I   Spíler Extra
Felállt a padlóról az MU a Southampton otthonában

Kétgólos előny sem volt elég a győzelemhez Mark Hughes csapatának a Premier League 14. fordulójában.

A 13. percben Stuart Armstrong szerzett vezetést a Southamptonnak: a tizenhatoson belül kapott labdát, amelyet a hosszú sarokba bombázott, David de Gea hiába nyújtózkodott (1-0).

A 20. percben még nagyobb bajba került a Manchester United. Cédric Soares parádésan csavart a rövid felső sarokba szabadrúgásból (2-0).

A 33. percben Marcus Rashford ugyan nem szándékosan, de gólpasszt adott Romelu Lukakunak. Az angol csatár magának tolta meg a labdát, de felrúgták, azonban így lett tökéletes kiugratás a belga centernek, aki 981 percnyi gólcsendet követően talált be újra (2-1).

A 39. percben aztán Rashford már tudatosan adta be a labdát Ander Herrerának, aki jobbal, a háta mögül sarokkal tette kapura. Egy védőn megpattant a labda, és éppen így lett jó a vendégcsapat számára (2-2).

A második félidőben küzdöttek egymással a csapatok, de gólt már egyik együttes sem tudott szerezni.