PREMIER LEAGUE   I   LA LIGA   I   MOTORSPORT   I   NHL   I   Bajnokok Ligája   I   Spílerek   I   MŰSORÚJSÁG   I   Spíler Extra
A Crystal Palace könyökén ment ki a Bournemouth elleni meccs

A Premier League 7. fordulójának zárómeccsén a legfiatalabb menedzser csapata legyőzte a legidősebbét.

A Bournemouth–Crystal Palace angol bajnokin mindössze az 5. percig kellett várnia a hazai csapatnak a gólra.

Egy szép baloldali támadás végén David Brooks ballal gyönyörűen belsőzött a jobb felső sarokba (1-0).

Az 55. percben Patrick Van Aanholt egyenlített. A Crystal Palace balhátvédje a tizenhatos baloldali sarkánál kapott egy jó indítást, áttette a jobb lábára, és bezúdította a rövid felső sarokba. A gól értékéből nem von le, hogy Van Aanholt lesen kapta a labdát... (1-1

A 86. percben nagy segítséget kapott a Bournemouth a Crystal Palace francia védőjétől. Mamadou Sakho egy szabadrúgásnál a saját tizenhatosán belül lekönyökölte Jefferson Lermát, a játékvezető pedig bünettőt ítélt. A 84. percben csereként beálló Junior Stanislas magabiztosan a kapu közepébe emelte a labdát az elmozduló Wayne Hennessey mellett (2-1).