PREMIER LEAGUE   I   LA LIGA   I   Bajnokok Ligája   I   SEHA Liga   I   Spílerek   I   MŰSORÚJSÁG   I   NÉZD VISSZA!   I   Spíler Extra

Az Arsenal játékosa lefejelte ellenfelét, a Leeds emberelőnyben sem nyert

Elképesztő jelenetek a pályán.

Az Arsenal az előző fordulóban hazai pályán szenvedett vereséget az Aston Villa ellen, így most az eddig remeklő újonc csapat, a Leeds United ellen szerettek volna bizonyítani Mikel Arteta játékosai. Az összecsapás első félidejében többet is veszélyeztettek az Ágyúsok, de ezt a fölényt gólra nem tudták váltani, így 0-0-s döntetlennel zárták a felek az első negyvenöt percet.

A második játékrész legelején a vendégek játékosa, Nicolas Pépé óriási meglepetésre lefejelte ellenfelét, amiért természetesen egyből piros lapot kapott, ami teljesen megváltoztatta a mérkőzés menetét. A Leeds United ezután átvette a kezdeményezést, összesen 23-szor veszélyeztettek, ezekből a kísérletekből azonban csak 4 találta el Bernd Leno kapuját és egyikból sem született gól, így a hármas sípszó után is 0-0 állt az eredményjelzőn. A hazaiak emberelőnyben sem tudtak nyerni, az Ágyúsok pedig legutóbbi öt Premier League-mérkőzésükből csak egyet tudtak megnyerni. A találkozó összefoglalóját a videóra kattintva tekintheted meg.

2020. november 23. 9:16