PREMIER LEAGUE   I   LA LIGA   I   Bajnokok Ligája   I   SEHA Liga   I   Spílerek   I   MŰSORÚJSÁG   I   NÉZD VISSZA!   I   Spíler Extra

Egyet belőtt, egyet kihagyott – Vardy büntetőjével élre ugrottak a Rókák

Ez is elég volt a Leicester Citynek, amely sorozatban hatodik tétmeccsén szákolta be a három pontot.

Előzetesen igazi háromesélyes találkozónak ígérkezett a Leicester City és a Wolverhampton ütközete, a két fél leguttó két egymás elleni meccse is gólnélküli döntetlennel ért véget. A harmadik viszont már nem.

A 15. percben egy kezezés után ugyanis büntetőhöz jutottak a hazaiak, Jamie Vardy pedig tőle megszokott módon nem is hibázott. A félidő vége felé haladva, a 39. percben Justint rúgta fel a tizenhatoson belül Rayan Ait Nouri a játékvezető, Anthony Taylor pedig nem habozott, ezúttal is a büntetőpontra mutatott. Vardy azonban másodszor már nem tudott túljárni Rui Patrício eszén, így maradt az 1-0, amiből a hátralévő játékidőben - Kasper Schmeichel nagyszerű védéseinek köszönhetően - végeredmény lett.

A Leicester City visszaelőzte a Tottenham Hotspurt és amennyiben a Liverpool képtelen nyerni a Manchester City otthonában, úgy nyolc forduló után vezetni fogja a Premier League-et.

A videóra kattintva megtekintheted a találkozó összefoglalóját.

2020. november 8. 17:28