PREMIER LEAGUE   I   LA LIGA   I   Bajnokok Ligája   I   SEHA Liga   I   Spílerek   I   MŰSORÚJSÁG   I   NÉZD VISSZA!   I   Spíler Extra

Nem élt a lehetőséggel a United – Drámai végjátékban vesztett értékes pontokat

Közel száz percig ment a találkozó, a végén pedig jött a dráma.

A Premier League 35. fordulójából már minden meccset lejátszottak, a Chelsea és a Leicester City is komoly különbségű vereségbe futott bele, így a Manchester United egy esetleges Southampton elleni győzelem esetén megelőzhette volna mindkét együttes. Bár az első komolyabb helyzetet a hazaiak alakították ki, de Anthony Martial lövését fogta Alex McCarthy, sőt a 12. percben egy védelmi megingást követően Nathan Redmond passzát Stuart Armstrong váltotta gólra. Ezután megrázta magát Ole Gunnar Solskjaer csapata és mintha mi sem történt volna, három perc alatt megfordította a találkozót. Előbb Martial és Rashford, majd Fernandes és ismét a francia játszott össze. Mindketten 16-16 találatnál járnak a bajnokságban. A két csatár az egész meccsen nagyon élt. Solskjaer többször is cserélt és ez végül végzetes hiábak bizonyult, mert a szabály szerint ugyan lehet ötöt cserélni, de csak három alkalommal. A manchesterieknél Luke Shaw és a helyére csereként beálló Brandon Williams is megsérült, utóbbit ráadásul hosszasan ápolni kellett, de mivel a norvég már háromszor cserélt (de csak négyet) így hiába maradt bent cserelehetőség, nem tudta kihasználni, az öt perces hosszabbtásból pedig kilenc lett. Ralph Hassenhütl épen ellenkezőleg, parádésan nyúlt bele a meccsbe: behozta Michael Obafemit a 87. percben, aki a 96.-bban egy szöglet után egalizált.

A United ezzel nem tudott előrébb lépni és a hátralévő három fordulóban kell kiharcolni a legjobb négybe jutást.

A videóra kattintva megtekintheted a találkozó összefoglalóját.

A Premier League tabelláját itt találod.

2020. július 13. 23:34