PREMIER LEAGUE   I   LA LIGA   I   MOTORSPORT   I   Bajnokok Ligája   I   SEHA Liga   I   Spílerek   I   MŰSORÚJSÁG   I   Spíler Extra

A spanyol középpályás buta szabálytalansága három pontot ért az ellenfélnek

December elseje óta először győzött az Osasuna.

Két, nagyjából azonos tudású együttes – az Osasuna és a Levante – mérkőzött meg pénteken a La Liga huszonegyedik fordulójában, és sokáig úgy tűnt, nem is jutnak dűlőre a felek. Ugyan mindkét csapat előtt adódott nagy lehetőség, az utolsó tíz perchez érkezve még mindig 0–0 állt az eredményjelzőn. Ám ekkor jött a fordulat. José Campana ugyanis nagy butaságot követett el a tizenhatoson belül, aminek a következménye büntető lett az Osasuna javára. Rubén García lába pedig nem remegett meg, higgadtan értékesítette azt, sőt, három perccel később Inigo Pérez is betalált, bebiztosítva ezzel a hazaiak győzelmét.

Az Osasuna december elseje óta először tudott nyerni a bajnokságban, míg a Levante zsinórban harmadik vereségét szenvedte el. A videóra kattintva megtekintheted a mérkőzés összefoglalóját.

2020. január 24. 23:35