PREMIER LEAGUE   I   LA LIGA   I   MOTORSPORT   I   Bajnokok Ligája   I   SEHA Liga   I   Spílerek   I   MŰSORÚJSÁG   I   Spíler Extra
Ő az, aki még mindig hiányzik az Arsenalnak

A francia középpályás végtelen űrt hagyott maga után.

Sok Arsenal-szimpatizáns a mai napig visszasírja azokat az időket, amikor 1996 és 2005 között Patrick Viera szabott fazont az Arsenal játékának. A középső középpályás elsősorban a védekezésben remekelt, de akkor sem jött zavarba, ha előrefelé kellett játszania.

A francia válogatottal világ- és Európa-bajnoki címet szerző Viera 2005-ben távozott a Juventushoz, és a londoni klubnál azóta sem találtak hozzá fogható játékost arra a posztra. Persze csapatkapitányként is fontos szerepe volt, ráadásul egy kis keménységért sem kellett a szomszédbe mennie.

A Cannes, az AC Milan, az Arsenal, a Juventus, az Internazionale és a Manchester City egykori labdarúgója a Bajnokok Ligáját sohasem nyerte meg, de ez nem csak rajta múlott. A videóra kattintva megnézheted, miért volt játékosként nélkülözhetetlen szinte mindegyik csapatában, illetve mire volt képes a pályán.

A Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének sorsolását hétfőn élőben nézheted a Spíler TV-n. A részleteket és a lehetséges párosításokat ide kattintva éred el.

2018. december 16. 15:36