PREMIER LEAGUE   I   LA LIGA   I   MOTORSPORT   I   Bajnokok Ligája   I   SEHA Liga   I   Spílerek   I   MŰSORÚJSÁG   I   Spíler Extra
Talmácsi Gábor visszatért

A 2007-ben világbajnok magyar motorost Szabó Róbert hozta fel követendő példaként a Superbike török üdvöskéje, Toprak Razgatlioglu számára.

Argentínába már úgy utazott a mezőny, hogy a komolyabb lényegi kérdések már eldőltek. Jonathan Rea világbajnokként, Álvaro Bautista pedig másodikként zárta az évet. Csakhogy máris kezdődnek a helyezkedések és nagy kérdés, hogy ki melyik csapatnál folytatja. A legnagyobb kérdés az első futamot harmadikként záró Toprak Razgatlioglu jövője.

A közvetítés során Szabó Róbert is kifejtette, hogy mi a közös a magyar motorsport legendájában, Talmácsi Gáborban és a törökök 22 éves motorosában.

Maga a verseny - annak ellenére, hogy hatan el sem indultak és mindössze 12-en értek célba - így sem okozott csalódást, Bautista pályafutása első győzelmét aratta Argentínában, vasárnap jön a folytatás.