PREMIER LEAGUE   I   LA LIGA   I   MOTORSPORT   I   NHL   I   Bajnokok Ligája   I   Spílerek   I   MŰSORÚJSÁG   I   Spíler Extra
Az üldözőkön a sor

Tavaly Johann Kristofferson nyert Lettországban, ha idén is ő nyer, nagy lépést tesza  viláűgbajnoki címvédés felé.

Ebben megakadályozhatja a 2016-os lettországi bajnok, a francia Sebastien Loeb, aki legutóbb Franciaországban a csalódást keltő 6. helyen végzett.

A svéd Mattias Ekström Rigában eddig kétszer állhatott fel a dobogóra, így joggal bízhat pályaismeretében.

Rajtuk kívül érdemes még figyelni Kristoffersson csapattársára, Petter Solbergre, illetve a Loebbel azonos istállóban szereplő Timmy Hansenre.

Az előző verseny összefoglalóját ide katttintva nézheted meg.