PREMIER LEAGUE   I   LA LIGA   I   MOTORSPORT   I   NHL   I   Bajnokok Ligája   I   Spílerek   I   MŰSORÚJSÁG   I   Spíler Extra

Keresés: supersport

A magyar versenyző a 11. helyen zárt a Supersport-világbajnokság doningtoni fordulóján.
A Superbike-világbajnokság Supersport kategóriájának magyar versenyzője minden tudnivalót elmond a Német GP helyszínéről.
A superbike- és a supersport-világbajnokság újabb állomása következik.
Sebestyén Péter a 16. helyig kapaszkodott fel supersport-világbajnokság misanói versenyén, pontot azonban ezúttal nem szerzett a továbbra is legjobb ...
Federico Caricasulo nem volt elégedett a hazai pályán nyújtott teljesítményével.
Randy Krummenacher megszerezte a 4. győzelmét a supersport-világbajnokság misanói versenyén.
A remekül sikerült jerezi hétvége után nagyon motiváltan tér vissza a magyar motoros Olaszországba, a misanói aszfaltcsíkra.