PREMIER LEAGUE   I   LA LIGA   I   MOTORSPORT   I   NHL   I   Bajnokok Ligája   I   Spílerek   I   MŰSORÚJSÁG   I   Spíler Extra

Keresés: Moto2

A Moto2 mezőnyében „vitézkedő" Alex Márquez lehengerlő formában van.
A Moto2 Katalán Nagydíjának vasárnapi futamát a Estrella Galicia Marc VDS csapatának 23 éves versenyzője, Álex Márquez nyerte.
Motorsport és spanyol labdarúgás a kínálatban.
A Yamaha versenyzője, Fabio Quartararo nyerte a MotoGP Katalán Nagydíjának időmérőjét.
De nem a favoritnak tartott világbajnoki éllovas Marc Márquez volt a leggyorsabb.
A szabadedzésen második legjobb időt futó pilóta 15 hellyel előrébb végzett, mint Márquez.
Egy évvel ezelőtt  a két spanyol, Jorge Lorenzo és Marc Márquez csatázott az első helyért Barcelonában – akkor még külön csapatban.
A gyorsaságimotoros-világbajnokság szezonjának hatodik versenyhétvégéje következik.
A Moto2-ben versenyző Álex Márquez Le Mans után Mugellóban is az élen zárt.