január 17.
Antal, Antónia

MŰSORAINK VIDEÓK TELJES FILMEK TELJES ADÁSOK MŰSORÚJSÁG SZÓRAKOZÁS TV2 INFÓ KARRIER TV2 AKADÉMIA
Állásajánlat
Senior ügyfélkapcsolati menedzser

A TV2 Média Csoport a magyar televíziós piac egyik legmeghatározóbb és legdinamikusabban fejlődő szereplője. Működését 1997 októberében kezdte és mára 14 csatornás portfolióval rendelkezik, amely magába foglalja a TV2, SuperTV2, FEM3, Mozi+, Moziverzum, Prime, Izaura TV, Jocky TV, Spíler 1TV, Spíler 2TV, TV2 Comedy, TV2 Séf, TV2 Kids és Zenebutik elnevezésű csatornákat.
A vállalathoz tartozó csatornák sokoldalú tartalmukkal informálnak, szórakoztatnak, folyamatosan megújuló saját gyártású műsoraik és színes filmkínálatuk miatt az egész család számára kínálnak kikapcsolódást a nap 24 órájában.

Legyél egy nagy múltú és lendületes csapat tagja, mint
SENIOR ÜGYFÉLKAPCSOLATI MENEDZSER!

Feladatok, amelyek várnak Rád:
• Pénzügyi kapcsolattartás adott partnerekkel;
• Részvétel a havi zárási folyamatban, költségfelosztások, elhatárolások, analitikák készítése, éves könyvvizsgálat aktív támogatása;
• Számlázás end-to-end folyamat végrehajtása és menedzselése;
• Előkészített szerződések ellenőrzése a jóváhagyott feltételek szerint;
• Kintlévőség kezelés;
• Új projektek rendszerbe állítása, fejlesztések támogatása;
• Aktuális projektekben való aktív részvétel;
• Budget tervezés;
• Terv-tény összehasonlítások készítése, eltérések okainak feltárása, magyarázata
• Megjelenésekhez/együttműködésekhez kapcsolódó TIG-ek kiállítása.

Rád van szükségünk, amennyiben:
• Rendelkezel 3-5 év tapasztalattal hasonló területen;
• Alapfokon használod az angol nyelvet szóban és írásban;
• Felhasználói szinten kezeled a Microsoft Office és a Navision programokat;
• Felsőfokú végzettséggel rendelkezel;
• Könnyen és precízen tudsz önállóan dolgozni;
• Pénzügyi szemléleted van;
• Mindenben meglátod a rendszert;
• Jól kezeled a stresszt és a napi rutint.

Amiért érdemes jelentkezned:
• Nálunk megtanulhatod kezelni a kihívásokat;
• Családbarát és kisállatbarát munkahely vagyunk.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, küldd el nekünk önéletrajzodat a pályázott pozíció nevével és bérigényed megjelölésével az allas@tv2.hu e-mail címre!

2020. december 2. 14:00

Címkék: állás

KÖZÖSSÉG

MŰSORÚJSÁG