január 17.
Antal, Antónia

MŰSORAINK VIDEÓK TELJES FILMEK TELJES ADÁSOK MŰSORÚJSÁG SZÓRAKOZÁS TV2 INFÓ KARRIER TV2 AKADÉMIA
Állásajánlat
HR koordinátor

A magyar televíziós piac egyik legmeghatározóbb és legdinamikusabban fejlődő szereplői vagyunk. Működésünket 1997 októberében kezdtük és mára egy 14 csatornás portfólióval rendelkezünk, amely magába foglalja a TV2, SuperTV2, FEM3, Mozi+, Moziverzum, Prime, Izaura TV, Jocky TV, Spíler 1TV, Spíler 2TV, Humor+, Lichi TV, Kiwi TV és Zenebutik elnevezésű csatornáinkat. A vállalatunkhoz tartozó csatornáink sokoldalú tartalmával informálunk, szórakoztatunk, valamint a folyamatosan megújuló saját gyártású műsoraink és színes filmkínálatunk miatt az egész család számára kínálunk kikapcsolódást a nap 24 órájában.

Legyél egy nagy múltú és lendületes csapat tagja,
mint HR koordinátor!

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

• Koordinálod a TV2 jóléti programjait és kreatív ötleteiddel segítesz minket abban, hogy hatékonyabban működjön a Wellbeing programunk
• Aktívan részt veszel a toborzásban és a kiválasztásban, hogy a lehető legalkalmasabb jelölteket találjuk meg a hirdetett pozícióinkra
• Elvégzed a munkatársak be-, és kiléptetésével kapcsolatos teljes körű adminisztrációját
• Előkészíted az új munkavállalók szükséges dokumentumait, segíted a beilleszkedésüket és kommunikálsz a társosztályokkal
• Segíted belső kommunikációnkat azzal, hogy szerkeszted az Intranetet és informálod a kollégákat a belső, vállalati hírekről
• Részt veszel az oktatások, rendezvények szervezésében, koordinálásában
• HR riportokat és ad-hoc riportokat készítesz a felsővezetés felé
• Koordinálod az osztály számlakezelését és adminisztrációs feladatait

Rád várunk, amennyiben:

• Felsőfokú HR szakirányú végzettséged van
• 2-3 éves HR területen szerzett munkatapasztalattal rendelkezel, de várjuk jelentkezésedet abban az esetben is, amennyiben pályakezdő vagy
• Jó barátságban vagy a Munka Törvénykönyvével
• Nem okoz gondot, hogy napi szinten kommunikálunk angolul (minimum középfokú nyelvtudás szóban és írásban)
• Erős felhasználói szinten kezeled az MS Office programokat (kiemelten Outlook, Word és Excel)
• Előnyt jelent, ha használtál korábban képszerkesztő programot

Te vagy az ideális jelöltünk, amennyiben az alábbiak alapján magadra ismersz:

• Precízen és felelősségteljesen végzed a munkádat
• Könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal, jól kommunikálsz
• Jól kezeled a váratlan helyzeteket; határozott, ugyanakkor empatikus vagy
• Jó szervezőkészséged van, képes vagy egyszerre több feladaton is dolgozni
• Nem okoz gondot, ha önállóan végzed a munkádat

Amit kínálunk:

• Hosszú távú munkalehetőséget, az Mt. szerinti teljes munkaidős foglalkoztatásban
• Szakmai fejlődési lehetőséget valóban kínáló munkakörnyezetet
• Versenyképes fizetést és egyéb juttatásokat
• Változatos feladatokat, szakmai kihívást

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, kérjük, hogy fényképes önéletrajzodat a betöltendő pozíció megjelölésével és a pontos bérigénnyel küldd el nekünk az allas@tv2.hu -ra.

Jelentkezési határidő: 2020.01.05.

2019. december 12. 12:37

Címkék: karrier   állás

hirdetés

KÖZÖSSÉG

MŰSORÚJSÁG