november 19.
Erzsébet

MŰSORAINK VIDEÓK TELJES FILMEK TELJES ADÁSOK MŰSORÚJSÁG SZÓRAKOZÁS TV2 INFÓ KARRIER TV2 AKADÉMIA
Állásajánlat
Online szerkesztő gyakornok

A magyar televíziós piac egyik legmeghatározóbb és legdinamikusabban fejlődő szereplői vagyunk. Működésünket 1997 októberében kezdtük és mára egy 14 csatornás portfólióval rendelkezünk, amely magába foglalja a TV2, SuperTV2, FEM3, Mozi+, Moziverzum, Prime, Izaura TV, Jocky TV, Spíler 1TV, Spíler 2TV, Humor+, Lichi TV, Kiwi TV és Zenebutik elnevezésű csatornáinkat. A vállalatunkhoz tartozó csatornáink sokoldalú tartalmával informálunk, szórakoztatunk, valamint a folyamatosan megújuló saját gyártású műsoraink és színes filmkínálatunk miatt az egész család számára kínálunk kikapcsolódást a nap 24 órájában.

Szeretnél tanulmányaid alatt bepillantást nyerni egy nagyvállalat működésébe? Nem csak fizetéssel, hanem értékes tapasztalatokkal is szeretnél gazdagodni gyakornokként? Akkor nálunk a helyed!

Legyél egy nagy múltú és lendületes csapat tagja, mint
online szerkesztő gyakornok!

Munkád során az alábbi feladatokkal fogsz találkozni:

• Részvétel a TV2 Média Csoport online felületének tartalmi menedzselésében
• Közösségi felületek tartalmi gondozása
• Kiemelt műsorok feldolgozása, megjelenítése
• Cikkek írása

Számunkra Te vagy az ideális jelentkező, amennyiben:

• Egy felsőoktatási intézmény nappali tagozatos hallgatója vagy
• Heti 30 órás munkavégzést tudsz vállalni
• Átfogó ismerettel rendelkezel a különböző online platformokról
• Van tapasztalatod az online újságírás területén
• Legalább középfokú angol nyelvtudással rendelkezel

A munkakör betöltéséhez további előnyt jelent, ha:

• Szakirányú tanulmányokat folytatsz
• Jó íráskészséggel rendelkezel
• Munkavégzésed pontos és precíz
• Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készséged van szóban és írásban
• Kreatív vagy

Amit mi nyújtunk neked:

• Fizetett gyakornoki munkát
• Tapasztalatot és szakmai fejlődést egy nagyvállalatnál
• Változatos, kreatív munkát, hosszú távú munkalehetőséget
• Fiatal csapatot, dinamikus légkört

Ha a fentiek alapján magadra ismertél, küldd el fényképes önéletrajzodat a munkakör megjelölésével az allas@tv2.hu-ra, és csatlakozz hozzánk!

2019. október 22. 17:47

hirdetés

KÖZÖSSÉG

MŰSORÚJSÁG