szeptember 18.
Diána

MŰSORAINK VIDEÓK TELJES FILMEK TELJES ADÁSOK MŰSORÚJSÁG SZÓRAKOZÁS TV2 INFÓ KARRIER TV2 AKADÉMIA
Állásajánlat
Marketingkommunikációs menedzser

 A TV2 Média Csoport a magyar televíziós piac egyik legmeghatározóbb és legdinamikusabban fejlődő szereplője. Működését 1997 októberében kezdte és mára 14 csatornás portfolióval rendelkezik, amely magába foglalja a TV2, SuperTV2, FEM3, Mozi+, Moziverzum, Prime, Izaura TV, Jocky TV, Spíler 1TV, Spíler 2TV, Humor+, Lichi TV, Kiwi TV és Zenebutik elnevezésű csatornákat.
A vállalathoz tartozó csatornák sokoldalú tartalmukkal informálnak, szórakoztatnak, folyamatosan megújuló saját gyártású műsoraik és színes filmkínálatuk miatt az egész család számára kínálnak kikapcsolódást a nap 24 órájában.

Legyél egy nagy múltú és lendületes csapat tagja, mint
Marketingkommunikációs menedzser!

Milyen feladatokra számíthatsz?

• Részvétel a cégcsoport marketing stratégiájának és költségvetésének megtervezésében, keretek nyomonkövetése, beszámolók készítése
• A cégcsoport terjesztési megállapodásaihoz tartozó marketing barter megállapodások kezelése, keretek nyomonkövetése.
• Médiabarter szerződések kezelés, médiafoglalás.
• Social media kampányok menedzselése.

Rád várunk, amennyiben:

• Marketingkommunikációs területen szerzett minimum 3-5 éves releváns tapasztalattal rendelkezel
• Felsőfokú szakirányú végzettséged van
• Társalgási szinten kommunikálsz angolul
• Magas szintű MS Office ismerettel rendelkezel, kiemelten az Excel-ben
• Előnyt jelent, ha médiaügynökségnél szerzett tapasztalatod van

A munkakör betöltéséhez szükséges képességek, készségek:

• Pontosság, precizitás
• Jó kommunikációs képesség
• Önálló munkavégzés
• Kiváló problémamegoldó képesség
• Proaktivitás

Amit kínálunk:

• Versenyképes fizetést és egyéb juttatásokat
• Támogató, innovatív légkört egy lendületes, fiatalos csapatban,
• Sok kihívást,
• Hosszú távú munkalehetőséget, teljes munkaidőben
• Változatos feladatokat

Kérjük, hogy fényképes önéletrajzodat a betöltendő pozíció megjelölésével és a pontos bérigénnyel az alábbi e-mail címre küldd el nekünk: allas@tv2.hu

Jelentkezési határidő: 2019. szeptember 30.

2019. augusztus 29. 17:51

hirdetés

KÖZÖSSÉG

MŰSORÚJSÁG