október 14.
Helén

MŰSORAINK VIDEÓK TELJES FILMEK TELJES ADÁSOK MŰSORÚJSÁG SZÓRAKOZÁS TV2 INFÓ KARRIER TV2 AKADÉMIA
Állásajánlat
Szerkesztő/riporter

A TV2 Média Csoport a magyar televíziós piac egyik legmeghatározóbb és legdinamikusabban fejlődő szereplője. Működését 1997 októberében kezdte és mára 14 csatornás portfolióval rendelkezik, amely magába foglalja a TV2, SuperTV2, FEM3, Mozi+, Moziverzum, Prime, Izaura TV, Jocky TV, Spíler 1TV, Spíler 2TV, Humor+, Lichi TV, Kiwi TV és Zenebutik elnevezésű csatornákat. A vállalathoz tartozó csatornák sokoldalú tartalmukkal informálnak, szórakoztatnak, folyamatosan megújuló saját gyártású műsoraik és színes filmkínálatuk miatt az egész család számára kínálnak kikapcsolódást a nap 24 órájában.

Legyél egy nagy múltú és lendületes csapat tagja, mint
szerkesztő-riporter!

Milyen feladatokra számíthatsz?

• Információk, háttéranyagok gyűjtése, kutatómunka végzése, téma kiválasztása
• Helyi bejelentkezések, riportok, tudósítások, interjúk készítése
• Az információk pontosságának, érthetőségének, hírértékének ellenőrzése
• Időpontegyeztetés a riport alanyaival, együttműködés a stábbal
• Sajtótájékoztatókon való részvétel
• Anyagok szerkesztése, vágása, ellenőrzése
• Műsor összeállításában való részvétel, szerkesztés

Rád várunk, amennyiben:

• Legalább 2-3 éves tapasztalatod van szerkesztő/riporteri munkakörben
• Középszintű angol nyelvtudással rendelkezel
• Felhasználói szinten ismered az MS Office programokat

A munkakör betöltéséhez szükséges képességek, készségek:

• Erős kommunikációs képesség
• Nyitottság, témaérzékenység
• Gyors, precíz munkavégzés
• Terhelhetőség
• Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

• Támogató, innovatív légkört egy lendületes, fiatalos csapatban,
• Sok kihívást,
• Szakmai fejlődést a szakma legjobbjaitól,
• Rugalmas munkavégzést,
• Hosszú távú munkalehetőséget, teljes munkaidőben
• Változatos feladatokat
• Versenyképes fizetést és egyéb juttatásokat

Kérjük a pályázókat, hogy fényképes önéletrajzaikat a betöltendő pozíció pontos megjelölésével az alábbi e-mail címre küldjék el: allas@tv2.hu

Jelentkezési határidő: 2019. szeptember 30.

2019. augusztus 14. 15:57

hirdetés

KÖZÖSSÉG

MŰSORÚJSÁG