július 18.
Frigyes

MŰSORAINK VIDEÓK TELJES FILMEK TELJES ADÁSOK MŰSORÚJSÁG SZÓRAKOZÁS TV2 INFÓ KARRIER TV2 AKADÉMIA
Állásajánlat
Kontroller
A TV2 Média Csoport Zrt. Kontroller munkakörbe keres tapasztalt munkatársat.

Milyen feladatokra számíthatsz?

• Költségelemzések, riportok készítése
• Havi és év végi zárásokban való aktív részvétel
• Éves tervek, előrejelzések készítésében való közreműködés
• Egyedi elemzések összeállítása
• Cash-flow tervek, jelentések készítése

Rád várunk, amennyiben:

• Minimum 3-5 év kontrolling, üzleti elemzés területén szerzett tapasztalattal rendelkezel
• Felsőfokú gazdasági végzettséged van
• Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel
• Magas szinten kezeled az MS Office programokat (kiemelten az Excel-t)

A munkakör betöltéséhez szükséges képességek, készségek:

• Gyors, precíz munkavégzés
• Rendszerszemlélet
• Jó problémamegoldó képesség

Mi az, amit kínálunk?

• Barátságos munkakörnyezetet, könnyű megközelíthetőséget
• Képzési programunkkal biztosítjuk a folyamatos szakmai fejlődésedet
• Hosszú távú munkalehetőséget kínálunk teljes munkaidőben

Kérjük a pályázókat, hogy fényképes önéletrajzaikat a betöltendő pozíció pontos megjelölésével az alábbi e-mail címre küldjék el: allas@tv2.hu

Jelentkezési határidő: 2019. július 15.

2019. június 14. 15:13

Címkék: állásajánlat

hirdetés

KÖZÖSSÉG

MŰSORÚJSÁG