augusztus 18.
Ilona

MŰSORAINK VIDEÓK TELJES FILMEK TELJES ADÁSOK MŰSORÚJSÁG SZÓRAKOZÁS TV2 INFÓ KARRIER TV2 AKADÉMIA
Állásajánlat
Ügyfélkapcsolati munkatárs
A TV2 Média Csoport Zrt. Ügyfélkapcsolati munkatárs munkakörbe keres tapasztalt munkatársat.

Milyen feladatokra számíthatsz?

- Kampányok adminisztrációja, kampány monitoring
- Ügyfélkapcsolati menedzserek munkájának támogatása
- Prezentációk készítésében való aktív részvétel
- Projektek operatív támogatása
- Megrendelések, visszaigazolások kezelése
- Elemzések, riportok készítése

Rád várunk, amennyiben:

- 1-2 év értékesítés és/vagy médiaügynökségi területen szerzett tapasztalatod van
- Középfokú angol nyelvtudással rendelkezel
- Felhasználói szinten kezeled az MS Office programokat

A munkakör betöltéséhez szükséges további képességek, készségek:

- Jó kommunikációs készséggel rendelkezel
- Ügyfélorientált gondolkodásmód jellemez
- Pontosan és precízen végzed a munkádat
- Kiváló problémamegoldó képességgel és döntésképességgel rendelkezel

Mi az, amit kínálunk?

- Változatos munkát és hosszú távú munkalehetőséget
- Segítőkész közegben érhetsz el sikereket
- Fiatalos légkörben és modern irodai munkakörnyezetben dolgozhatsz velünk
- Folyamatos szakmai fejlődést biztosítunk

Amennyiben magadra ismertél, küldd el fényképes önéletrajzodat a betöltendő pozíció pontos megjelölésével az alábbi e-mail címre: allas@tv2.hu

Jelentkezési határidő: 2019.04.22.

2019. március 22. 10:57

hirdetés

KÖZÖSSÉG

MŰSORÚJSÁG