április 24.
György

MŰSORAINK VIDEÓK TELJES FILMEK TELJES ADÁSOK MŰSORÚJSÁG SZÓRAKOZÁS TV2 INFÓ
Állásajánlat
Sportos online szerkesztő
A TV2 Média Csoport Zrt. Sportos online szerkesztő munkakörbe keres munkatársat.

Feladatok:

• Részvétel a TV2 Média Csoport Spíler1, Spíler2 csatornák online felületeinek tartalmi menedzselésében, szerkesztésében
• A csatornák közösségi felületeinek kezelése, gondozása
• Cikkek, interjúk írása, műsorvideók és exkluzív felvételek publikálása
• Kiemelt műsorok feldolgozása, megjelenítése

Elvárások:

• Érdeklődsz a hazai és nemzetközi sport iránt, különös tekintettel a Spíler1-, Spíler2 TV-n futó műsorokra
• Van 1-2 év szakmai tapasztalatod az online újságírás területén
• Átfogóan ismered a különböző online platformokat
• Társalgási szintű angol nyelvtudással rendelkezel

Amit mi nyújtunk neked:

• Testközelből dolgozhatsz együtt a sport szakma legjobbjaival: sportkommentátorokkal, műsorvezetőkkel és szakértőkkel
• Garantáljuk a szakmai fejlődésedet
• Változatos, kreatív munkát és hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk teljes munkaidőben
• Jó hangulatú, fiatalos, dinamikus légkörben szeretnénk Veled is dolgozni

A munkakör betöltéséhez szükséges képességek, készségek:

• Íráskészség
• Kreativitás
• Precíz, pontos munkavégzés
• Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség szóban és írásban

Ha magadra ismertél, küldd el fényképes önéletrajzodat a betöltendő pozíció pontos megjelölésével az alábbi e-mail címre: allas@tv2.hu
Jelentkezési határidő: 2019.04.20.

2019. március 19. 11:27

KÖZÖSSÉG

MŰSORÚJSÁG