június 25.
Vilmos

MŰSORAINK VIDEÓK TELJES FILMEK TELJES ADÁSOK MŰSORÚJSÁG SZÓRAKOZÁS TV2 INFÓ
Állásajánlat
Vágó/átíró
A TV2 Média Csoport Zrt. Vágó/átíró munkakörbe keres munkatársat.

Feladatok:

• Eredeti anyagok digitalizálása, technikai ellenőrzése, reklamációk jelzése.
• Kép és hanghibák javítása/vágása, főcímek vágása, részek kettévágása, összevágása, korhatárvágás.
• Feliratozás és egyéb speciális kérések megvalósítása.
• A szinkronhang vágása, képre illesztése, reklámhelyek kivágása.
• Régi adásanyagok képcseréje, szinkronillesztése.
• 5.1 hang mixelése, hangkeverése, 23,98/24 képkockás anyagok 25 képkockára konvertálása.

Elvárások:

- Avid program magabiztos használata
- Vágásban való jártasság
- Középfokú végzettség
- Microsoft Office középszintű ismerete (word, excel, outlook)

A munkakör betöltéséhez szükséges képességek, készségek:

- Önálló munkavégzés
- Problémamegoldás, döntésképesség
- Készség informatikai eszközök használatára
- Kreativitás, innovativitás
- Proaktivitás

Amit kínálunk:

- Fiatalos, lendületes csapat
- Felelősségteljes munkakör
- Szakmai fejlődés
- Hosszú távú munkalehetőség

Kérjük a pályázókat, hogy fényképes önéletrajzaikat a betöltendő pozíció pontos megjelölésével az alábbi e-mail címre küldjék el: allas@tv2.hu

Jelentkezési határidő: 2019.04.20.

2019. március 4. 13:49

Címkék: karrier

hirdetés

KÖZÖSSÉG

MŰSORÚJSÁG