május 27.
Hella

MŰSORAINK VIDEÓK TELJES FILMEK TELJES ADÁSOK MŰSORÚJSÁG SZÓRAKOZÁS TV2 INFÓ
Állásajánlat
Promo tervező

A TV2 Média Csoport Zrt. Promo tervező munkakörbe keres munkatársat.

Milyen feladatokra számíthatsz?

• Promo kampányok tervezése
• Kampányok foglalása, ellenőrzése, elemzése, riportok készítése
• On-air kampány összehangolása az off-air kommunikációval
• Kampányok összehasonlítása, benchmarkok kialakítása programtípus és csatorna szerint

Rád várunk, amennyiben:

• Televíziózás/programming területén szerzett tapasztalattal rendelkezel
• Felsőfokú végzettséged van
• Középfokú angol nyelvtudással rendelkezel
• Magas szinten kezeled az MS Office programokat

A munkakör betöltéséhez szükséges képességek, készségek:

• Gyors, precíz munkavégzés
• Hatékony munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt
• Problémamegoldás, döntésképesség
• Proaktivitás
• Jó konfliktuskezelő képesség
• Monotonitástűrés
• Rendszerszemlélet

Mi az, amit kínálunk?

• Képzési programunkkal biztosítjuk a folyamatos szakmai fejlődésedet
• Hosszú távú, izgalmas, munkalehetőséget kínálunk teljes munkaidőben
• Jó hangulatú, fiatalos, dinamikus légkörben szeretnénk Veled is együtt dolgozni

Kérjük a pályázókat, hogy fényképes önéletrajzaikat a betöltendő pozíció pontos megjelölésével az alábbi e-mail címre küldjék el: allas@tv2.hu

Jelentkezési határidő: 2019.06.30.

2019. április 11. 13:50

KÖZÖSSÉG

MŰSORÚJSÁG