február 23.
Alfréd

MŰSORAINK VIDEÓK TELJES FILMEK TELJES ADÁSOK MŰSORÚJSÁG SZÓRAKOZÁS TV2 INFÓ
Állásajánlat
Kutatási gyakornok
Érdekel a média világa? Szeretnél tanulmányaid alatt bepillantást nyerni egy nagyvállalat működésébe? Nem csak fizetéssel, hanem értékes tapasztalatokkal is szeretnél gazdagodni gyakornokként? Akkor nálunk a helyed!

A TV2 Média Csoport kutatási gyakornok munkakörbe keres talpraesett, tehetséges gyakornokot!

Munkád során az alábbi feladatokkal fogsz találkozni:
• Elemzések és prezentációk készítése
• Kutatások készítésében való részvétel
• Adminisztratív feladatok elvégzése

Számunkra Te vagy az ideális jelentkező, amennyiben:
• Egy felsőoktatási intézmény nappali tagozatos hallgatója vagy
• Gazdasági területen folytatod tanulmányaidat
• Heti minimum 25-35 órás munkavégzést tudsz vállalni
• Magabiztosan ismered a Microsoft Office programokat
• Társalgási szinten beszélsz angolul
• Analitikus gondolkodású vagy és szereted átlátni az összefüggéseket
• Jól tűröd a monotonitást

A munkakör betöltéséhez további előnyt jelent, ha:
• Munkavégzésed pontos és precíz
• Kiváló a problémamegoldó képességed
• Ügyfélközpontú gondolkodásod van
• Elemző, analitikus gondolkodásmóddal rendelkezel

Amit mi nyújtunk neked:
• Fizetett gyakornoki munkát
• Tapasztalatot és szakmai fejlődést egy nagyvállalatnál
• Változatos, kreatív munkát, hosszú távú munkalehetőséget
• Fiatal csapatot, dinamikus légkört

Ha a fentiek alapján magadra ismertél, küldd el fényképes önéletrajzodat a munkakör megjelölésével az allas@tv2.hu-ra, és csatlakozz hozzánk!

2019. január 14. 15:23

KÖZÖSSÉG

MŰSORÚJSÁG