január 16.
Gusztáv

MŰSORAINK VIDEÓK TELJES FILMEK TELJES ADÁSOK MŰSORÚJSÁG SZÓRAKOZÁS TV2 INFÓ
Állásajánlat
Szinkron gyártási vezető

A TV2 Média Csoport Zrt.

munkakörbe keres tapasztalt munkatársat

Feladatok:

• Már létező nyelvi változatok beszerzésének irányítása, a Munkáltató által elkészített nyelvi változatok eladásainak/vételeinek teljes lebonyolításának felügyelete.
• Szoros együttműködés a csatornamenedzserekkel a szinkronizálási igények, prioritások egyeztetése érdekében.
• Részvétel a szinkronokkal, hangalámondásokkal, feliratozással kapcsolatos kreatív döntésekben (pl.: címadás, hangválasztás).
• A szinkronstúdiókkal történő együttműködés egyeztetése, a napi workflow felállítása, ennek felügyelete.
• A szinkrongyártás megrendelése, a stúdiók teljesítésének ellenőrzése, számlaellenőrzés.
• Az anyagok ellenőrzésének és adáskésszé tételének irányítása.
• Egyeztetés a jogi és programming csapat tagjaival az adásba kerülő anyagok korhatárbesorolásával kapcsolatban, a folyamatok teljes körű felügyelete.
• Kapcsolattartás az IT osztállyal, a technikai problémák egyeztetése, kezelése.
• Riportok, prezentációk elkészítése szükség szerint.

A munkakör betöltéséhez szükséges képességek, készségek:

• Tárgyalási szintű folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
• Minimum 3 év vezetői tapasztalat
• Szinkron- és egyéb televíziós tapasztalat
• Felsőfokú végzettség
• Határozott személyiség
• Számítógépes ismeretek
• Jó vezetői képesség
• Csapatjátékos
• Az ideális jelölt munkavégzése jól szervezett és pontos, szűk határidőn belül, nyomás alatt is jól dolgozik

Amit kínálunk:

• Fiatalos lendületes csapat
• Önálló, felelősségteljes munkakör
• Szakmai fejlődésre való lehetőség

Kérjük a pályázókat, hogy fényképes önéletrajzaikat a betöltendő pozíció pontos megjelölésével az alábbi e-mail címre küldjék el: allas@tv2.hu

Jelentkezési határidő: 2019. február 08.

2018. december 11. 12:06

KÖZÖSSÉG

MŰSORÚJSÁG