december 16.
Etelka, Aletta

MŰSORAINK VIDEÓK TELJES FILMEK TELJES ADÁSOK MŰSORÚJSÁG SZÓRAKOZÁS TV2 INFÓ
Állásajánlat
Junior akvizíciós menedzser
A TV2 Média Csoport Zrt. az alábbi feltételekkel keres tapasztalt munkatársat:

Feladatok:
• Kapcsolattartás a nemzetközi forgalmazó cégekkel, beérkező műsoros javaslatok továbbítása a partnerosztály felé.
• A nemzetközi piac műsorkínálatának folyamatos figyelemmel kísérése, ajánlati anyagok bekérése.
• Jóváhagyásra került tartalomra az ajánlat elkészítése, a műsorbeszerzési folyamat menedzselése, a felettes vezetővel folyamatosan egyeztetve.
• A szerződéskötési folyamat menedzselése a társosztályokkal együttműködve.
• Program beszerzéssel foglalkozó kollégák munkájának segítése.
• Adminisztrációs feleadatok elvégzése, a vásárolt műsorokkal kapcsolatos adminisztratív teendők felügyelete.

Elvárások:
• Felsőfokú végzettség
• Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
• Második idegen nyelv ismerete előnyt jelent
• Felhasználói szintű MS Office ismeret

A munkakör betöltéséhez szükséges képességek, készségek:

• Önálló, gyors, precíz munkavégzés
• Rendszerszemlélet
• Kiváló kommunikációs készség
• Jó kapcsolatteremtő készség
• Csapaton belüli nagyfokú együttműködési képesség

Kérjük a pályázókat, hogy fényképes önéletrajzaikat a betöltendő pozíció pontos megjelölésével az alábbi e-mail címre küldjék el: allas@tv2.hu

Jelentkezési határidő: 2018. november 20.

2018. október 12. 14:27

SZAVAZZ!

A legbátrabb páros feladatai közül melyiket NEM vállalnád be?

A
Merülő ketrec
B
Futótűz
C
Egyiket sem
KÖZÖSSÉG

MŰSORÚJSÁG