január 16.
Gusztáv

MŰSORAINK VIDEÓK TELJES FILMEK TELJES ADÁSOK MŰSORÚJSÁG SZÓRAKOZÁS TV2 INFÓ
Állásajánlat
Gyártásszervező

A TV2 Média Csoport Zrt.

munkakörbe keres munkatársat

Feladatok:

Műsorgyártási projektek önálló, felelősségteljes lebonyolítása, önállóan kidolgozott gyártási tervek alapján
Stábok diszponálása, felvételek technikai biztosítása
Költségvetések betartása, státusz riportok, elszámolások készítése
Műsorok közreműködőinek önálló felkérése, szerződtetése
Beszállítói ajánlatok önálló elemzése, majd javaslatok kidolgozása, vezetői döntések előkészítése
Gyártáshoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

Televíziós műsorgyártás területén szerzett tapasztalat
Önálló, döntésképes, precíz, a határidőket szem előtt tartó munkavégzés
Felsőfokú végzettség
Középfokú angol nyelvtudás
Felhasználói szintű MS Office ismeret

A munkakör betöltéséhez szükséges képességek, készségek:

Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, szervezőkészség
Határozottság, önálló munkavégzés, problémamegoldás, döntésképesség
Rugalmasság, stressztűrő képesség
Kérjük a pályázókat, hogy fényképes önéletrajzaikat a betöltendő pozíció pontos megjelölésével az alábbi e-mail címre küldjék el: allas@tv2.hu

Jelentkezési határidő: 2018.05.18.

2018. május 11. 10:07

KÖZÖSSÉG

MŰSORÚJSÁG