május 25.
Orbán

MŰSORAINK VIDEÓK TELJES FILMEK TELJES ADÁSOK MŰSORÚJSÁG SZÓRAKOZÁS TV2 INFÓ
Állásajánlat
HR asszisztens
A TV2 Média Csoport Zrt. az alábbi feltételekkel keres új munkatársat:

Feladatok:

• A kiválasztási folyamat támogatása, interjúk szervezése
• Egészségprogram koordinálása
• Az intranetes portál szerkesztésében való aktív közreműködés
• Szerződés- és számlakezelés, adminisztrációs feladatok ellátása
• Részvétel az oktatások, rendezvények szervezésében, koordinálásában
• Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:
• Felsőfokú végzettség
• 1-2 éves szakmai tapasztalat (gyakornokként vagy munkavállalóként)
• Középfokú angol nyelvtudás
• MS Office felhasználói szintű ismerete
• HR területen szerzett tapasztalat és/vagy HR szakirányú végzettség előnyt jelent
• Képszerkesztő program ismerete előnyt jelent

A munkakör betöltéséhez szükséges képességek, készségek:

• Gyors, precíz munkavégzés
• Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
• Jó szervezőkészség
• Önálló munkavégzés

Kérjük a pályázókat, hogy fényképes önéletrajzaikat a betöltendő pozíció pontos megjelölésével az alábbi e-mail címre küldjék el: allas@tv2.hu

Jelentkezési határidő: 2018.10.20.

2018. szeptember 20. 14:22

KÖZÖSSÉG

MŰSORÚJSÁG