március 23.
Emőke

MŰSORAINK VIDEÓK TELJES FILMEK TELJES ADÁSOK MŰSORÚJSÁG SZÓRAKOZÁS TV2 INFÓ
Állásajánlat
Megtekintő
A TV2 Média Csoport Zrt. az alábbi feltételekkel keres munkatársat:

A TV2 Média Csoport Zrt.

Megtekintő

munkakörbe keres munkatársat

Feladatok:
• Filmek, sorozatok összetett szempontrendszer szerint történő megtekintése
• Filmekkel, sorozatokkal kapcsolatos adminisztráció elvégzése
• Adatok számítógépes rendszerbe történő rögzítése
• Kapcsolattartás társosztályokkal

Elvárások:
• Minimum középfokú iskolai végzettség
• MS Office felhasználói szintű ismerete

A munkakör betöltéséhez szükséges képességek, készségek:
• Gyors, precíz munkavégzés
• Monotonitástűrés
• Kiemelkedően jó koncentrációs képesség

Kérjük a pályázókat, hogy fényképes önéletrajzaikat a betöltendő pozíció pontos megjelölésével az alábbi e-mail címre küldjék el: allas@tv2.hu