május 25.
Orbán

MŰSORAINK VIDEÓK TELJES FILMEK TELJES ADÁSOK MŰSORÚJSÁG SZÓRAKOZÁS TV2 INFÓ
Állásajánlat
Grafikus

A TV2 Média Csoport Zrt. Grafikus munkakörbe keres munkatársat.

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Műsorok logóinak tervezése és kivitelezése
  • Műsorarculatok grafikai hátterének készítése
  • Prezentációk grafikai megjelenítése
  • Újsághirdetések készítése
  • Utcai hirdetőtáblák tervezése és kivitelezése
  • Sajátgyártású műsorokhoz és csatorna arculathoz kapcsolódóan: molinó, belépőjegyek, karszalag, súgókártya, dedikálókártya stb. elkészítése
  • A csatona arcairól készült fotók retusálása
  • Új grafikai eljárások ajánlása
  • Kiadványok szerkesztése
  • Megadott téma alapján saját, kreatív ötletek ajánlása

Rád várunk, amennyiben:

  • Legalább 3-5 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel grafikus munkakörben
  • Magabiztosan használod a Photoshop, Illustrator, After Effects programokat
  • Előnyt jelent egyéb, televízióban alkalmazott grafikák (promo grafika, reklámfilm stb.) készítésének ismerete, abban való jártasság

A munkakör betöltéséhez szükséges további képességek, készségek:

  • Kreativitás
  • Csapatmunkában szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság
  • Terhelhetőség
  • Önálló munkavégzés

Mi az, amit kínálunk?

  • Változatos és felelősségteljes munkavégzést
  • Szakmai fejlődési lehetőséget képzéseken, tréningeken
  • Hosszú távú munkalehetőséget
  • Up-to-date hardver- és szoftverfelszereltséget
  • Barátságos környezetet, könnyű megközelíthetőséget

Kérjük a pályázókat, hogy önéletrajzaikat a betöltendő pozíció pontos megjelölésével az alábbi e-mail címre küldjék el: allas@tv2.hu

Jelentkezési határidő: 2019.06.30.

2019. március 1. 14:06

KÖZÖSSÉG

MŰSORÚJSÁG