december 16.
Etelka, Aletta

MŰSORAINK VIDEÓK TELJES FILMEK TELJES ADÁSOK MŰSORÚJSÁG SZÓRAKOZÁS TV2 INFÓ
Állásajánlat
Grafikus
A TV2 Média Csoport Zrt. az alábbi feltételekkel keres új munkatársat:

Feladatok:
• Televízió műsorokhoz és promókhoz igényelt grafikák elkészítése nemzetközi grafikai trendek alapján
• Műsorarculatok tervezése és kivitelezése
• 3D-s modellezés, animációk, szimulációk készítése

Elvárások:
• Legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat
• Adobe After Effects magas szintű ismerete
• Autodesk 3ds Max, Maya vagy Cinema 4d programok ismerete
• 3D-s modellezés, animáció, szimuláció területén szerzett tapasztalat

Előny:
• Egyéb, televízióban alkalmazott grafikák (promo grafika, reklámfilm stb.) készítésének ismerete, abban való jártasság

A munkakör betöltéséhez szükséges képességek, készségek:
• Kreativitás
• Csapatmunkában szerzett tapasztalat
• Stressztűrés
• Megbízhatóság
• Terhelhetőség
• Önálló munkavégzés

Kérjük a pályázókat, hogy önéletrajzaikat a betöltendő pozíció pontos megjelölésével az alábbi e-mail címre küldjék el: allas@tv2.hu

Jelentkezési határidő: 2018.11.23.

2018. május 22. 14:44

SZAVAZZ!

A legbátrabb páros feladatai közül melyiket NEM vállalnád be?

A
Merülő ketrec
B
Futótűz
C
Egyiket sem
KÖZÖSSÉG

MŰSORÚJSÁG