január 16.
Gusztáv

MŰSORAINK VIDEÓK TELJES FILMEK TELJES ADÁSOK MŰSORÚJSÁG SZÓRAKOZÁS TV2 INFÓ
Állásajánlat
Online szerkesztő
A TV2 Média Csoport Zrt. az alábbi feltételekkel keres új munkatársat:

Feladatok:

- Részvétel a TV2 Csoport valamennyi online felületének tartalmi menedzselésében
- Cikkek, interjúk írása, műsorvideók és exkluzív felvételek publikálása
- Közösségi felületek tartalmi gondozása, monitorozása
- Kiemelt műsorok – sorozatok, showműsorok, saját gyártású tartalmak – feldolgozása, megjelenítése

Elvárások:

- 1-2 év online újságírás területén szerzett szakmai tapasztalat (gyakornokként vagy szerkesztőként)
- A különböző online platformok átfogó ismerete
- Középfokú angol nyelvtudás

A munkakör betöltéséhez szükséges képességek, készségek:

- Íráskészség
- Precíz, pontos munkavégzés
- Stratégiai látásmód, lényeglátás
- Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség szóban és írásban
- Kreativitás

Kérjük a pályázókat, hogy fényképes önéletrajzaikat a betöltendő pozíció pontos megjelölésével az alábbi e-mail címre küldjék el: allas@tv2.hu