március 20.
Klaudia

MŰSORAINK VIDEÓK TELJES FILMEK TELJES ADÁSOK MŰSORÚJSÁG SZÓRAKOZÁS TV2 INFÓ
Állásajánlat
Online szerkesztő

A TV2 Média Csoport Zrt. Online szerkesztő munkakörbe keres munkatársat

Feladatok:
• Részvétel a TV2 Csoport valamennyi online felületének tartalmi menedzselésében, szerkesztésében
• Cikkek, interjúk írása, műsorvideók és exkluzív felvételek publikálása
• Social media felületek kezelése
• Kiemelt műsorok – sorozatok, showműsorok, saját gyártású tartalmak – feldolgozása, megjelenítése

Elvárások:
• 1-2 év online újságírás területén szerzett szakmai tapasztalat
• Érdeklődés a média- és hazai bulvárvilág iránt
• A különböző online platformok átfogó ismerete
• Társalgási szintű angol nyelvtudás

A munkakör betöltéséhez szükséges képességek, készségek:

• Íráskészség
• Precíz, pontos munkavégzés
• Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség szóban és írásban
• Kreativitás

Kérjük a pályázókat, hogy fényképes önéletrajzaikat a betöltendő pozíció pontos megjelölésével az alábbi e-mail címre küldjék el: allas@tv2.hu

Jelentkezési határidő: 2019.04.20.

2019. január 17. 14:49

Címkék: állásajánlat

KÖZÖSSÉG

MŰSORÚJSÁG